Pieniądz rządzi światem

Pożyczka gotówkowa dla niewielkiej firmy

Pożyczka gotówkowa dla niewielkiej firmy

Sytuacja na polskim rynku pracy jest bardzo zła, z tego powodu mnóstwo osób postanawia zainwestować w firmę zamiast zatrudniać się w istniejących firmach za minimalną płacę. Niestety tego typu krok jest związany z koniecznością dużych inwestycji, a nie wszyscy mają zaoszczędzoną gotówkę. Dlatego bardzo dużo ludzi szuka rozwiązania w pożyczkach gotówkowych na rozpoczęcie działalności.

Bardzo dobrą wiadomością jest, że banki bardzo chętnie udzielają kredyty nawet nowym przedsiębiorstwom. Już przy zakładaniu konta bankowego dla firmy wiele banków przewiduje możliwość debetu wielkości około dziesięć tysięcy złotych. Mimo iż 10 000 złotych w przypadku rozpoczęcia działalności gospodarczej najczęściej nie jest wystarczającą kwotą to na stop procent suma ta pomoże nam w pierwszych tygodniach działalności kiedy możemy mieć kłopoty z znalezieniem wystarczającej do utrzymania działalności gospodarczej zleceń.

polskie banki

Gdy potrzebujemy większego kredytu to będziemy musieli przekonać bank, że opłaca się w naszą działalność zainwestować. W takiej sytuacji potrzebny będzie biznesplan. Gdy wcześniej nie nie mieliśmy styczności z pisaniem biznesplanów to warto to zlecić osobom z doświadczeniem. W takim przypadku podwoją się nasze szanse na zyskanie kredytu. Musimy też nie zapominać, że bank chętniej wspomoże nas kredytem jeśli w planowany biznes włożymy także własne pieniądze.